Referencje

New Vision Computers

 

Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Bardzo fachowe podejście do klienta, doskonała wręcz komunikacja. No i super efekt końcowy.
Zdecydowanie polecam

Grzegorz Żuchowski
New Vision Computers

Masterlux

 

Bardzo, bardzo dziękuję. Współpraca z Państwem to przyjemność. Przy wprowadzaniu kolejnych linii produktów na pewno będziemy nadal korzystać z Państwa usług.

Michał Sobieski
Masterlux Sp. z o.o.

KS PSS

 

Reweleacyjny kontakt dzięki któremu na bieżąco wiedziałem co się dzieje z moim zamówieniem, a także szybki proces realizacji, którego efekt końcowy w pełni mnie zadowolił. Serdecznie polecam i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuje.

Łukasz Borkowski
KS PSS

CT Legal

 

Bardzo dziękuję za współpracę. Wszystko w pełni profesjonalnie, moje rozliczne sugestie były zawsze uwzględniane, polecam wszystkim innym młodym przedsiębiorcom.

CT Legal

Behapowiec

 

Chciałbym serdecznie podziękować za bardzo udany pomysł LOGO i jego wykonanie dla tak trudnej dziedziny jaką są usługi bhp i ppoż. LOGO naprawdę wygląda profesjonalnie. Wybija się estetyką i elegancją na tle konkurencji w tej branży. Muszę przyznać, że wykonane LOGO przypadło również do gustu naszym klientom, którzy utwierdzili nas w słuszności udzielenia kredytu zaufania tej firmie.

Behapowiec
Wojciech Ryba

Fermis

 

Jestem zadowolony z efektu końcowego, w zasadzie już pierwsze projekty dawały duży wybór, różne style, różne podejście do opisywanego charakteru firmy. Współpraca przy dopracowaniu koncepcji przebiegała szybko i sprawnie. Całe podejście do pracy nad logo profesjonalne do samego końca.

Andrzej Kujawiński
Fermis

Imperial

 

... z projektu jestem bardzo zadowolony, gdyby ze wszystkimi współpracowało się tak dobrze to było by aż miło biznes prowadzić 🙂

Paweł Zgrzebny
Imperial

HRoad

 

Błąd czy pomyłka to dość przewidywalny krok w drodze do sukcesu. Jedynie właściwe podejście do nich pozwala iść dalej. Współpraca z ludźmi, którzy myślą podobnie, to nie tylko pewny sukces, ale przyjemność tworzenia. Dziękuję za osiągnięty cel i wspólną drogę.

Monika Stefańczyk
HRoad

PCIG

 

Oficjalnie możemy podziękować za współpracę i z czystym sumieniem będziemy mogli polecać Państwa usługi wszystkim poszukującym twórców logotypów.

Ewelina Macewicz
PCIG

Projekt logo Familiowo
Projekt logo wydawnictwa Szofar
Projekt logo !Go Clean